3 moje ulubione gry

3 moje ulubione gry

13 grudnia 2018 1 By zeber

Cześć! W tym wpisie przedstawię wam 3 gry, w których w tym roku bawiłem się najlepiej. No to zaczynamy!

Kerbal Space Program

Wreszcie, po tylu miesiącach, udało mi się sprezentować sobie kerbale. Od razu, gdy je włączyłem, wiedziałem, że szybko od nich nie odejdę. Iii… Nie myliłem się ani trochę. Już tydzień po zakupie miałem nabite ponad 10h, a obecnie, miesiąc po zakupie, w grze spędziłem aż 57 godzin. Dziesiątki lądowań na munie, parę misji na minmusa, zabawa modami… Cóż, po prostu świetna zabawa. No i to kerbale wciągnęły mnie w tematykę kosmosu.

 

League of Legends

W tym roku udało mi się regularnie przysiąść  do lola. Ile

ż to urozmaicenie codziennej rutyny kosztowało mnie nerwów (pozdrawiam brązy II <3). Co jednak nie zmienia faktu, że jest to lol, gra którą się kocha i nienawidzi jednocześnie.

Mta: San Andreas

No i GTA również znajduje się na tej liście. I to nie zwykłe gta, lecz mta, czyli modyfikacja dodająca do gry multiplayer. Generalnie lubię sobie raz do roku przysiąść i pograć na serwerach sampa, ale w tym roku kolega namówił mnie do spróbowania czegoś innego. Tym czymś było MTA właśnie. I szczerze nie pożałowałem. Możliwości, na które pozwala ten mod są ogromne. Nowe samochody, łodzie, zmiany na mapie. To wszystko pozwala stworzyć mnóstwo genialnych trybów gier. Ja na przykład osobiście wciągnąłem się w tryb Real Life.

I tak oto prezentują się moje 3 gry, w których spędziłem w tym roku najwięcej czasu. Dodam również, że to ostatni wpis w tym roku. Wesołych Świąt! Cześć!